Playstation 4 Konsept Tasarımı

Playstation 4 Konsept Tasarımı

Sony’nin yeni nesil konsolu olacak Playstation 4’ün duyurusu tüm oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor. Olası bir ihtimalle yazın gerçekleştirilecek duyurudan önce Playstation 4’e ait teknik detaylar sızmıştı. Konsolun teknik kapasitesini gösteren bu detayların dışında konsolun dış tasarımı da merak edilen noktalardan biri. Kullanıcılar kendi aralarında olası tasarım ihtimallerini tartışmaya başladılar bile. Hatta internet ortamında sahte tasarımlar gezinmeye başladı. Ancak bu habere konu olan tasarım, bir kullanıcı tarafından özenle yapılmış bir PS4 tasarımı.

Artificialproduction isimli bir kullanıcı DevianArt üzerinden kendi yarattığı Playstation 4 tasarımını paylaştı. Tasarım o kadar çok beğenildi ki konudan haberi olmayan bazı kullanıcılar bu görselleri gerçek Playstation 4 tasarımı olarak paylaştı.

Resimde de görebilieceğiniz gibi konsol tasarımı oldukça detaylı ve hoş olmuş. Gamepad için ortaya çıkarılan tasarım, daha önce çıkarılan söylentilere dayanılarak yapıldı. Gamepad’in ortasında LCD ekranının bulunduğunu görebilirsiniz.

Sony, gerçek PS4 tasarımını sunana kadar bu tarz hayran yapımı işler ortaya çıkmaya devam edecektir. Ama hepsi bu kadar kaliteli olabilecek mi, sanmıyorum.

Playstation 4'te Göreceğimiz Oyunlar

YORUMLAR