PlayStation 4 Sanal Gerçeklik Karakterleri Kalbinizi Çalabilir, Dikkatli İzleyin

PlayStation 4 Sanal Gerçeklik Karakterleri Kalbinizi Çalabilir, Dikkatli İzleyin

PlayStation 4 sanal gözlük seti Morpheus için Tekken stüdyolarında hazırlanan oyunun kahramanı bağımlılık yaratabilir. Özellikle 18 - 25 yaşları arasındaysanız işiniz çok zor. 

E3 2015 Konferansında PlayStation 4 Morpheus VR sanal gerçeklik seti için hazırlanan bir gerçek yaşam simülasyonu, gelecek yaz piyasaya çıkacak. Summer Lessons adındaki proje, oyuncuları çeşitli karakterlerle interaktif oyunlar oynamaya davet ediyor. Yaz tatiline girmiş iki kız öğrenci ile etkinlikler yapıyor ve sosyal iletişimde bulunabiliyorsunuz. Anime tarzında düzenlenmiş bu iki karakter son derece gerçekçi bir evrende bulunuyorlar ve onlarla beraber ay çiçeği yetiştirmeye şarkı bestelemeye, beraber bestelerinizi seslendirmeye, resim yapmaya, dertleşip, sohbet etmeye çalışıyorsunuz.

Tekken stüdyoları olarak da bilinen Bandai Namco’nun bu VR teknoloji demosu, E3 2015 Konferansı'nın Sony PlayStation 4 Morpheus sanal gerçeklik seti sürpriziydi. Oldukça da ilgi çekti. Summer Lessons şimdilik oldukça kısa ve çok fazla bir şey yapabildiğiniz bir yapıya sahip değil. Ancak bunun bir teknoloji demosu olduğunu da unutmamak lazım.

Sony ve Bandai Namco önümüzdeki bir senelik süreçte bu demoyu ne hala getirebilirler onu düşünmek bile istemiyor insan. 

Project Morpheus Fotoğrafları

PS4 Morpheus VR Sanal Gözlük 2016'ya Hazır

PS4 Morpheus VR İçin İlk Multiplayer Oyun Açıklandı, Videosu Yayınlandı

YORUMLAR