Playstation 4 Slim Fotoğrafları İnternete Düştü

Playstation 4 Slim Fotoğrafları İnternete Düştü

Playstation 4 Slim haberleri geçtiğimiz aylarda gündemdeydi. Sony'nin halihazırdaki Playstation 4'ü küçültme planları bu kez internete de sızdı. Playstation 4 Slim'in ilk fotoğrafları böylece görünmüş oldu.

Sony'nin yakın zaman sonra Playstation markasıyla yapacağı yeni hamlenin Playstation Neo olması bekleniyordu. Playstation 4'ten çok daha güçlü olması beklenen bu konsol, Vr teknolojileri için de tam desteği verecekti. Ancak yeni Playstation 4 gelmeden önce Sony bir atak daha yapmaya hazırlanıyor. Haziran ayının başında söylenti olarak ortaya çıkan Playstation 4 Slim, bugün son haliyle internete düştü.

Bir Twitter kullanıcısının yaşadığı şehirde bulunan bir mağazada Playstation 4 Slim'in tanıtım kitapçığını görmesinin ardından internete yeni bilgiler düşmeye başlamıştı. Kitapçığın fotoğraflarının ardından konsolun kendisini de görme şansı yakaladık. Yine 500GB olarak çıkması beklenen konsol, Playstation 4 ile aynı donanımsal özellikleri taşıyor olsa da daha düşük boyutlara sahip olacak ve farklı bir tasarımla kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Henüz Playstation 4 Slim ve Playstation Neo hakkında detayları bilgilere sahip değiliz; ancak Sony, 7 Kasımda New York'ta Playstation'a odaklı bir konferans düzenleyecek. İşte bu konferans sırasında yeni konsollara dair ayrıntıların verilmesi bekleniliyor. 

Sony, Playstation 4 NEO'yu 7 Eylül'de Duyurabilir

Playstation 4, Sony'nin Gelirlerini Yüzde 78 Arttırmış

PlayStation 4 Neo Çıkış Tarihi ve Fiyatı Sızdırıldı!

YORUMLAR