PlayStation 4'ün 2.0 Sistem Güncellemesi Masamune'un Çıkış Tarihi Açıklandı

PlayStation 4'ün 2.0 Sistem Güncellemesi Masamune'un Çıkış Tarihi Açıklandı

Sony PlayStation 4 için hazırladığı yeni sistem güncellemesi 2.0 "Masamune" için resmi Avrupa yayın tarihini açıkladı. PlayStation 4'e eklenecek bir sürü yeni özellikle beraber yeni kişiselleştirme seçenekleri de önümüzdeki hafta 28 Ekim Salı günü konsolunuzda hazır olacak.

Oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenen 2.0 güncellemesi konsolun ihtiyaç duyduğu şeylerin yanısıra birçok kullanışlı özelliği de PlayStation 4'e getirecek. En başta SharePlay ile artık oynarken kaydettiğiniz videolarınızı direkt olarak YouTube'a yükleyebilecek, canlı yayın özelliğine gelen geliştirmelerle daha sabit yayın akışı sağlayabileceksiniz. Aynı zamanda geliştirilmiş ses komutları, dosya yedekleme, içerik bölgesi ve kütüphanenizde de hem hız hem kullanılabilirlik açısından önemli geliştirmeler var.

Masamune olarak geçen güncellemenin spot ışığı alan özellikleri ise USB müzik oynatıcı ve renk/tema değiştirebilme özellikleri. USB Music Player özelliği ile artık kendi müziklerinizi koyduğunuz bir flaş diski PlayStation 4'e bağlayabilir, bir yandan oyun oynarken arka planda da kendi müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Renk ve tema ayarlarında ise sistemin arka planının rengini istediğiniz gibi ayarlamak ve yeni tema kişiselleştirmeleri var. Kendiniz göre daha canlı, daha kişisel bir arayüz sizleri bekliyor.

PlayStation 4 için 2.0 "Masamune" güncelleştirmesi 28 Ekim'de Avrupa ile aynı anda tüm ülkede indirilebilir olacak.

Microsoft Lumia Markası Artık Resmileşti

YORUMLAR