Playstation 4’ün Tanıtalacağı Yer Belli Oldu

Playstation 4'ün nerede tanıtılacağı gelen bir davetiyeyle belli oldu.

Playstation 4’ün Tanıtalacağı Yer Belli Oldu

20 Şubat tarihinde Playstation markasına dair önemli bir duyuru yapacağını açıklayan Sony’nin etkinlikte yeni nesil konsolu Playstation 4’ü duyurması bekleniyor.

Sony duyuruyu nerede yapacağını henüz resmi olarak duyurmadı. Ancak oyun basını PlayStation Lifestyle’a gelen Sony davetiyesi, duyuru yapılacak yerin adresini belli ediyor.

Daha önce New York’ta yapılacağı açıklanan duyuru için Manhattan’daki The Hammerstein Ballroom salonu tutulmuş. 2.200 kişi kapasiteye sahip salon uluslararası ürün tanıtımlarında oldukça kullanılan bir yer olarak biliniyor.

Artık tüm oyun dünyasının gözü Sony’e çevrilmiş durumda. Bu kadar büyük bir salon, insanları meraka sokan bir videonun ardından herkesin beklentisi Playstation 4 duyurusunun yapılması. Aksi bir durumda Sony’nin imajı oldukça zedelenecektir.

Sony - Geleceği Gör!
TEKNOLOJİ

Sony - Geleceği Gör!

Sony yayınladığı gizemli tanıtım videosu ile 20 Şubat'ı işaret ediyor. Merak edilen şey ise 20 Şubat tarihinde ne olacağı. Acaba Sony'nin yeni nesil oyun konsolu Playstation 4 duyurusu bizleri mi bekliyor? Merakla bekleyip göreceğiz.

PS4 Gamepad'i Dokunmatik Ekranla Gelebilir

YORUMLAR