PlayStation 5 Hiç Gelmeyebilir

PlayStation 5 Hiç Gelmeyebilir

PlayStation 4'ten kısa bir süre sonra PlayStation 4.5'u bile gördük. Peki ya PlayStation 5'ten ne haber? İlginç detaylar bugün Shuhei Yoshida'dan geldi.

Herkes bir sonraki Xbox ve PlayStation'ı merak ediyor. Özellikle VR'ın getirdiği destekle konunun çok başka yerlere gitme olasılığı var. Nitekim Sony'nin ağzından laf alabilene aşk olsun. NeoGaf tarafından son yapılan Game Informer Show'da Lorne Lanning, özel düzenlenen bir akşam yemeğinde Shuhei Yoshida'ya PlayStation 5'in neye benzediği konusunda soru sormuş ve Yoshida'dan "Eğer olursa demek istedin herhalde" şeklinde bir cevap almış.

Bu cevaba şaşıran Lanning, PlayStation 4'ün son olup olmadığını sormuş ve Yoshida "Evet, PlayStation 5'in olup olmayacağı hala büyük bir soru işareti" şeklinde yanıt vermiş.

Ünlü bir video oyunu uzmanı olan Lanning, Yoshida'nın kesin cevap vermemesini, "gelecekte ne olacağını bilemeyiz" şeklinde bir ipucu olarak algılamış. Teknolojinin çok hızlı gelişmesi sebebiyle bir konsolun uzun seneler boyunca dayanamayacağı, bu sözlerin altında yatan düşüncelerden sadece biri. Yani durum şu ki; PlayStation 5 asla gelmeyebilir, ya da beklenildiği gibi olmayabilir.

Büyük firmaların kafaları çok farklı çalışıyor. Bakalım yakın gelecekte neler göreceğiz.

Playstation 4.5 İçin Yeni Bir Doğrulama

God of War 4, Playstation 4.5 ile Gelebilir

Yeni PlayStation 4 Modelinin Kod Adı ve Teknik Özellikleri

YORUMLAR