Playstation İçin Sony'nin Çekeceği Powers Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Playstation İçin Sony'nin Çekeceği Powers Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Sony oyun konsolları konusunda yıllardır edindiği tecrübesinden hiç ödün vermeden yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Playstation 4'ün çıkarılmasından sonra daha fazla bir ilgiyle karşılaşan  Sony, Playstation için bir dizi çekecek.

Sony'nin farklı haberlere imza attığını bilirsiniz. Bu aralar Playstation 4'ün geliştirilmesi için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor ve belirli aralıklarda kullanıcıları bunaltan sorunlar için güncelleştirmeler yayınlıyor. Tüm bu yaptıkları yetmezmiş gibi bir de Playstation sahiplerini eğlendirmek için profesyonel şekilde bir dizi çekiyor. 

PlayStation Plus'a özel olarak yayına konulacak olan bu dizinin çekimlerine çoktan başlanmıştı fakat ilk fragmanı merak konusuydu. Sony Pictures TV yapımcı adıyla çekilen bu dizinin adı ise "Powers" olarak belirlendi. Powers'ın ilk fragmanı başarılı geçişler ve oyuncularıyla çok konuşuldu. Dizinin kaç bölüm olacağı veya ne zaman yayına başlayacağı henüz bilinmiyor. Ayrıca diziyi izlemek için ayrı bir ücret alınacak mı o konuda da bir açıklama yapılmadı. Fakat dizinin konusu oldukça ilginizi çekecek tarzdan. Esrarengiz yeteneklere sahip süper kahramanların rol aldığı dizi gerçek hayata uyarlanmış ve gençlerin hoşuna gidecek şekilde çekilmiş. Diziyi izlerken hem gerilecek hem de çok eğleneceksiniz. Bizce Sony bu kaliteyle uzun sezonlar sürecek bir dizi çekmeyi başarabilir.

Powers'ın Fragmanı:

Dizinin tamamını merakla bekliyoruz.

Beyaz PlayStation 4 Sonunda Geliyor

Sony PlayStation 4 Deneyimi Bu Sefer Las Vegas'ta Yaşanıyor 

YORUMLAR