PlayStation Network Yeniden Ani Bir Çöküş Yaşadı

PlayStation Network Yeniden Ani Bir Çöküş Yaşadı

PlayStation Network'ün bu hali nedir? Uzun süredir büyük çökmeler yaşayan PSN, yine ciddi bir çöküş yaşadı. Dünden beri kapalı olan PSN sunucuları, oyuncuları çıldırttı ve çıldırtmaya devam ediyor.

Daha önce de olduğu gibi bir anda çöken ve yanıt vermeyen sistem, çöküşten birkaç saat sonra temassızlıklar yapmaya başladı. Oyuncular PSN'e bir bağlanıp bir bağlanamadıklarını, hatta bağlandıkları halde işlem yapamadıklarını belirtti. Velhasıl dün biz de aynı sorunu yaşadık. 

Hala devam eden sorun konusunda Sony'nin herhangi bir açıklaması olmadı. Sadece Twitter'dan bu konudan haberdar olduklarını söyleyen Sony, tekrar sabırlı olduğumuz için bizlere teşekkür etti. Ama bilmiyor ki; artık sabrımız kaldı. Geçtiğimiz zamanlarda yaşanan çöküşleri anlıyoruz; ortada büyük bir saldırı söz konusuydu. Fakat bu sefer neden olduğuna dair ortada hiçbir şey yok. PS Plus'a zam getirmesini iyi bilen Sony, bir sistemin bu kadar uzun süre kapalı kalmasını nasıl düzeltemiyor, bir türlü anlamadık. 

Sony'e gelen sorular gittikçe artıyor, bu soruları soranların bir kısmı bizleriz. Umuyoruz ki kısa zamanda bu sorun çözülüyor, network tekrar hayata döner.

Sony ve Xiaomi, Yeni Sony Televizyon Çalışmaları İçin Anlaştılar

PlayStation Network Yine Çöktü

YORUMLAR