PlayStation Now PC İçin Adım Adım Hizmete Açılıyor

PlayStation Now PC İçin Adım Adım Hizmete Açılıyor

Hatırlayacağınız üzere size geçtiğimiz haftalarda Sony'nin PlayStation oyunlarını bilgisayarda oynamamıza imkan tanıyan yayın servisi PlayStation Now'ı PC için hizmete açacağını duyurmuştuk. PlayStation Now temel olarak bilgisayarınızın donanımına bağlı olmadan birçok güzel PlayStation oyununu bilgisayarınız üzerinde oynayabilmenizi mümkün kılıyor. Bir PlayStation'a ve güçlü bir bilgisayara sahip olmasanız bile PlayStation için geliştirilmiş oyunları bilgisayar üzerinde oynayabilmektesiniz. Bu iş video yayın mantığı temeline dayanıyor. PlayStation Now'da seçtiğiniz oyunlar uzaktaki bir PlayStation üzerinde çalıştırılıyor ve oyunculara bu oyunun görüntüleri internet aracılığıyla video akışı olarak gönderiliyor. Oyuncular da bilgisayarlarından oyunu kontrol ediyorlar ve komutları uzaktaki PlayStation'a gönderilerek oyunu oynamaları mümkün kılınıyor.

19.99 $Ş gibi bir aylık üyelik ücreti ile kullanabildiğiniz PlayStation Now yavaş yavaş hizmete açılmaya başlandı. Servis geçtiğimiz günlerde İngiltere, Belçika ve Hollanda da kullanılmaya başlanmıştı. Son olarak ise PlayStation Now, Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanılabilir hale geldi.

Sony, PlayStation Now için kullanıcılara farklı üyelik avantajları da sunuyor. Servise 3 aylık ya da daha uzun sürelerle abone olan oyun severler değişen indirimler elde ediyorlar. Ayrıca PlayStation Now için 7 günlük bir deneme sürümü de sunulmakta:

PlayStation Now 7 günlük deneme sürümü

YORUMLAR