PlayStation Oyunları Bugüne Özel Ücretsiz!

Playstation'a özel bedava oyunlar!

PlayStation Oyunları Bugüne Özel Ücretsiz!

Amerika’da düzenlenen The Game Awards 2014 etkinliğinde, PlayStation ve PC dünyası başta olmak üzere ardı ardına yeni oyunlar duyuruluyor. PlayStation 4’ün 20. Yıl sürümünün de kutlandığı etkinlikte, şu saatler itibariyle bedava oyun furyası yaşanıyor. Herkesin yakından bildiği EA (Electronic Arts) PlayStation 20. Yıl kutlamasına özel olarak, bazı oyunlarını PlayStation 4, PlayStation3 ve PS Vita sahipleri için ücretsiz yaptı. Bedava oyun promosyonu, Türkiye Saatiyle 7 Aralık yani bugün akşam 10’a kadar sürecek.

Ücretsiz sunulan oyunlar ise, PS Vita için efsane araba yarışı oyunu Need for Speed: Most Wanted; PlayStation 3 için Mirror's Edge ve PlayStation 4 için ise Plants vs. Zombies: Garden Warfare olarak belirlenmiş durumda. Oyunlar, PlayStation Store’dan indiriliyor ve ücretsiz olarak sahip olmak için PlayStation Plus üyeliği istenmiyor.

Türkiye’ye bölge kısıtlaması yapılmamasını umduğumuz bu ücretsiz oyunları, kütüphanenize eklemek için acele etseniz iyi olur. Gün içerisinde diğer oyun yapımcı firmalardan da benzer ücretsiz kampanyalar yada indirimler görebiliriz.

YORUMLAR