Playstation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Playstation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Playstation Plus üyelerinin her ay heyecanlandığı döneme girildi. Playstation Plus üyelerinin Ağustos ayında sahip olacağı konsol oyunları açıklandı. PS4 için Just Cause 3 ve Assassin’s Creed: Freedom Cry oyunları listeye damgasını vuran oyunlar oldular.

Playstation Plus üyelerine her ay hediye edilen oyunlar güncellendi. Ancak bir oyun hariç. Şayet geçen ay That’s You oyununu indirmeyi es geçtiyseniz, bu ay bu oyunun Plus üyeleri için ücretsiz olduğunu belirtelim. Playstation’ın yeni bir hizmeti olan Playlink kapsamında piyasaya sürülen ilk oyun That’s You, mobil cihazlarla koordineli çalışan tam bir parti oyunu.

Gelelim Ağustos oyunları listesine damga vuran yapımlara. Medici’yi askeri diktatörlükten arındırmaya çalışan Rico Rodriguez’in hikayesine eşlik edeceğiniz Square Enix yapımı Just Cause 3, Plus üyelerin için bu ay ücretsiz. Üyeleri heyecanlandıracak bir diğer oyun da Assassin’s Creed: Freedom Cry oldu. Oyun İlk olarak Assassin’s Creed: Black Flag’in bir ek paketi olarak tanıtılsa da sonradan bağımsız bir oyun olarak sahneye çıktı.

Her ay olduğu gibi PS Plus üyeleri için PS Vita ve PS3 oyunları da ücretsiz verilirken, tam liste şu şekilde açıklandı:

PS4 Oyunları

  • Just Cause 3
  • Assassin’s Creed: Freedom Cry

PS3 Oyunları

  • Super Motherload
  • Snakeball

PS Vita Oyunları

  • Downwell
  • Level 22

Bu ay Plus üyelerini sevindirecek başka bir gelişme daha var gibi görünüyor. PS Plus Yaz Filmleri sloganıyla ortaya çıkan kampanya kapsamında, PS Plus üyeleri 99 Cent karşılığında belirlenen filmleri kiralayabilecek. Kiraladığınız filmler, 30 gün boyunca konsolunuzun "Videolarım" bölümünde görüntülenecek. Ayrıca Playstation Video uygulamasını mobil cihazlarınıza indirip oradan da filmlerinize ulaşmanız da mümkün.

PlayStation 5'in Çıkış Tarihi Belli Oldu İddiası

PS4 Oyunları Artık PlayStation Now Üyeliğiyle PC'de Oynanabilecek

YORUMLAR