PlayStation Plus Ekim 2018 Ücretsiz Oyunları Duyuruldu

PS Plus Ekim 2018

PlayStation Plus Ekim 2018 ücretsiz oyunları belli oldu. Sony'nin oyuncular için ücretsiz olarak dağıtacağı oyunların Ekim 2018 içeriği yapılan açıklamayla resmiyete kavuştu. Ekim ayında güzel oyunların bizleri beklediğinin müjdesini şimdiden vermek istiyorum. Ekim ayında PlayStation Plus üyeleri Friday the 13th: The Game ve Laser League tüm PlayStation Plus kullanıcılarını bekliyor.

Resmi açıklama yapılmadan önce ortaya çıkan kimi haberlerde, Sony'nin ekim ayında Nioh ve Diablo III vereceği söylenmişti. Birçok oyuncu tarafından heyecanla karşılanan sızıntının ise gerçeği yansıtmadığı resmi açıklamayla ortaya çıkmış oldu. 

Ekim ayının dikkat çeken oyunuysa PlayStation 4 kullanıcılarına sunulan Friday the 13th: The Game oldu. Oldukça eğlenceli ve çokça sevilen oyunlardan bir tanesi olan Friday the 13th'ün yanı sıra başka oyunlar da listede kendisine yer buldu.

 

PlayStation Plus Ekim 2018 içeriği:

  • Friday the 13th: The Game (PS4)
  • Laser League (PS4)
  • Master Reboot (PS3)
  • The Bridge (PS3, PS4, PS Vita)
  • Rocketbirds 2: Evolution (PS Vita, PS4)
  • 2064 Read Only Memories (PS Vita, PS4)

Aslına bakarsanız PlayStation Plus üyeliği oyunların çevrimiçi modlarını oynamamıza imkan sağlıyor. PlayStation Plus üyeliği olmadan oyunları çevrimiçi olarak oynayamıyoruz. Oyuncular bu durumdan şikayetçi oldukları için Sony, bu üyeliğe sahip olan tüm oyunseverlere her ay ücretsiz oyunlar vermeye başladı. Bu sayede oyunseverler bu sisteme karşı daha ılımlı yaklaşıyorlar. Ülkemizdeki oyun fiyatları düşündüğümüzde PlayStation Plus üyeliğinin oyunları gayet mantıklı gözüküyor.