Playstation Plus, Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Playstation Plus, Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Playstation Plus üyelerinin her ay heyecanla beklediği ücretsiz oyunların açıklanma vakti geldi. Geçtiğimiz gün sabah saatlerinde inFamous: Second Son oyununun ücretsiz olacağı konuşuluyordu ve beklenen oldu. Eylül ayında PS Plus üyeleri inFamous: Second Son ve Strike Vector Ex ile aksiyona doyacak.

Her ay olduğu gibi bu ay da PlaystationPlus üyelerine PS4, PS3 ve PS Vita konsollarına ikişer oyun ücretsiz verilecek. Mevcut ücretsiz oyunlar 5 Eylül'e kadar ücretsiz indirilebilirken bu tarihten sonra mevcut oyunlar yerlerini yeni oyunlara bırakacak. Geçtiğimiz gün sabah saatlerinden PS Plus ücretsiz oyunları hakkında söylentiler başlamış ve bugün resmi açıklamanın yapılacağı tahmin edilmişti. Sabah saatlerinde kartal gözlü bir kullanıcının sponsorlu bir reklamda inFamous: Second Son oyununun ücretsiz olacağını fark etmesi üzerine resmi açıklama beklenmeye başlanmıştı. Akşam saatlerinde ise beklenen oldu ve resmi açıklama yapıldı.

Playstation Plus oyunları son birkaç aydır üst düzey yapımları barındırmasıyla dikkat çekiyordu. Until Dawn, Just Cause 3 derken bu ay da oyuncuların yüzünü güldürecek bir yapım oyuncularda heyecan yarattı. inFamous: Second Son'ın yanında uzay savaşı oyunu Strike Vector Ex oyunu da PS4 sahiplerine ücretsiz sunulacak.

Akşam saatlerinde Playstation resmi blog sitesinden yapılan açıklamada Playstation VR sahiplerine de bir sürpriz yapıldı. Kanada ve Amerika'da ikamet eden kullanıcılar RIGS Mechanized Combat League oyununu 5 Eylül tarihinde ücretsiz oynayabilecek. Tüm bunların yanı sıra Dead by Daylight oyunu da 15-18 Eylül tarihleri arasında ücretsiz oynanabilecek. Daha sonra oyunu satın almak isteyen kullanıcılara yüzde 30 indirim yapılacak. İndirim 22 Eylül tarihine kadar devam edecek.

İşte tüm konsollarda Eylül ayında ücretsiz olacak Playstation Plus oyunlarının tam listesi:

PS4

  • inFamous: Second Son
  • Strike Vector Ex

PS3

  • Monster Jam Battlegrounds
  • Hustle Kings

PS Vita

  • Hue
  • Sky Force Anniversary

PlayStation ve Xbox'ı Porno Mesajlar Ele Geçirdi

PlayStation Plus Fiyatlarına Zam Geliyor!

YORUMLAR