Playstation Plus: Eylül Ayının Ücretsiz Oyunları

Playstation Plus: Eylül Ayının Ücretsiz Oyunları

Playstation Blog üzerinden yapılan açıklamayla birlikte Playstation Plus üyelerine eylül ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu. Özellikle Journey ve Prince of Persia bu ayın dikkat çeken oyunları olmayı başardılar.

Playstation Plus, konsol kullanıcıları için özel hazırlanmış ücretli bir program. Bir aylık, üç aylık ya da bir senelik herhangi bir seçeneği seçtikten sonra Playstation Plus'a üye oluyor ve çeşitli ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabiliyorsunuz. Bunlar arasında en sevilen de kuşkusuz her ay verilen ücretsiz oyunlar. Playstation 3, Playstation 4 ve Playstation Vita için ayrı ayrı verilen oyunlar, eğer bütün konsollar için de çıkmışlarsa onlar üzerinde de çalışabiliyorlar. Böylece her ay iki yerine üç ya da dört oyun almış olabiliyorsunuz.

Playstation Blog üzerinden yapılan açıklamayla eylül ayının PS Plus oyunları da belli oldu. Bunlar arasında Playstation 4 için verilen Journey dikkatleri çekerken, eski de olsa Playstation 3 için oynanabilir olacak Prince of Persia da güzel bir seçenek olarak görünüyor. Ayrıca iOS üzerinde milyonlarca satılan Badland'in konsol versiyonu, bu ay üç konsol için de ücretsiz olarak sunulacak. Listenin tamamı ise şöyle:

  • Lords of the FallenPS4
  • JourneyPS4, PS3
  • Prince of Persia: The Forgotten SandsPS3
  • DaturaPS3
  • BadlandPS Vita, PS4, PS3
  • Amnesia: MemoriesPS Vita

Playstation Plus Fiyatlarına Önümüzdeki Ay Zam Geliyor

PlayStation Now PC İçin Adım Adım Hizmete Açılıyor

YORUMLAR