PlayStation Plus Fiyatlarına Zam Geliyor!

PlayStation Plus Fiyatlarına Zam Geliyor!

Oyunları çevrimiçi oynamak için satın aldığımız PlayStation Plus'ın fiyatına zam geliyor! 31 Ağustos itibariyle başlayacak olan zamlarla PlayStation Plus fiyatları değişecek.

PlayStation 4 kullanıcıları çok iyi bilir, 1000-1500 lira ücret vererek aldığımız PlayStation 4'de oyunları sadece tekli oyuncu moduyla oynayabiliyoruz. Çoklu oyuncu modunda oynamak için PlayStation Plus ismindeki bir üyeliği satın almamız gerekiyor. Üyeliği aldığımız taktirde oyunların çoklu oyuncu modlarına erişebiliyoruz.

Çevrimiçi oyun oynamak için para verdiğimiz PlayStation Plus'a, bir de zam haberi geldi. PlayStation Plus'ın bir aylık üyeliği 19.99 liradan 23.99 liraya, üç aylık üyeliği 57.99 liradan 74.99 liraya ve bir yıllık üyeliği 149.99 liradan 174.99 liraya çıkartıldı.

PlayStation Plus'ın üyelik fiyatları 31 Ağustos'a kadar aynı kalacak. 31 Ağustos 00:01 itibariyle yeni fiyat düzenlemesine geçilecek. Üyeliğiniz otomatik olarak yenileniyorsa ve yeni fiyatlardan dolayı uyeliğinizi istemiyorsanız, iptal edebilirsiniz.

Playstation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

YORUMLAR