Playstation Plus Mayıs İçeriği

Playstation Plus Mayıs İçeriği
Tamer Yeşildağ
Tamer Yeşildağ - | Oyun
YORUM YAZ

Playstation'ın özel servisi olan Playstation Plus'ın Mayıs ayı içeriği açıklandı. Açıklanan oyunlar arasında Hitman Absolution ve Catherine de var. 

Mayıs ayında listeye girecek oyunlar:

1 Mayıs: Hitman Absolution (PS3), Catherine (PS3) , Malicious (PS3)

8 Mayıs: Sine Mora (PS Vita)

15 Mayıs: Velocity Ultra HD (PS Vita)

Mayıs ayında listeden çıkacak oyunlar:

1 Mayıs: Okami HD (PS3), F1 Race Stars (PS3), Ouantum Conundrum (PS3)

8 Mayıs: Zero Escape: Virtue's Last Reward (PS Vita)

Bununla birlikte şuanki Playstation Plus listesinde bulunan: The Cave ( PS3), Lord of the Rings: War in the North (PS3), Dead or Alive 5 (PS3), Joe Danger 2: The Movie (PS3), LittleBig Planet 2 (PS3), Infamous 2 (PS3), MotorStorm: Apocalypse (PS3), Puddle (PS Vita), Uncharted: Golden Abyss (PS Vita), Gravity Rush (PS Vita) oyunlarının ne zaman listeden çıkacağı konusunda bir tarih verilmedi. Yani şuan en azından üç aylık üyelik alsanız bile 13 tane Playstation 3 ve 6 tane Playstation Vita oyununa sahip olabilirsiniz. Fakat unutmamanız gereken en önemli nokta, bu saydığım oyunları sadece Playstation Plus üyeliğiniz boyunca oynayabilirsiniz. Yani eğer 3 aylık alırsanız, 3 ay sonra; 1 yıllık alırsanız eğer, 1 yıl sonra bu oyunlara erişiminiz kesilecek ve oynayamayacaksınız. Önemli olan bir diğer nokta da; üye olduğunuzda oyunları indirmeseniz bile indirme listenize eklemeniz gerekiyor. Yoksa oyun listeden çıktığında bir daha indiremiyorsunuz.

PS Plus'a ortalama her ay 2 adet PS3 ve 2 adet PS Vita oyunu geliyor. PSN'de 1 aylık Playstation Plus üyeliği 29 TL, 1 Yıllık ise 99 TL'den satılıyor. Eğer PS3 ve PS Vita'nız varsa ve de çok oyun oynayan birisiyseniz; içler dışlar çarptığımızda PS Plus almak mantıklı gözüküyor. Sonuç olarak Playstation'ın bu ürününde oyundan sonra en önemli kavram: "Zaman" oluyor.

Hitman Absolution Çıkış Videosu

YORUMLAR