Playstation Plus Mayıs İçeriği

Playstation Plus'ın Mayıs ayı içeriği açıklandı.

Playstation Plus Mayıs İçeriği

Playstation'ın özel servisi olan Playstation Plus'ın Mayıs ayı içeriği açıklandı. Açıklanan oyunlar arasında Hitman Absolution ve Catherine de var. 

Mayıs ayında listeye girecek oyunlar:

1 Mayıs: Hitman Absolution (PS3), Catherine (PS3) , Malicious (PS3)

8 Mayıs: Sine Mora (PS Vita)

15 Mayıs: Velocity Ultra HD (PS Vita)

Mayıs ayında listeden çıkacak oyunlar:

1 Mayıs: Okami HD (PS3), F1 Race Stars (PS3), Ouantum Conundrum (PS3)

8 Mayıs: Zero Escape: Virtue's Last Reward (PS Vita)

Bununla birlikte şuanki Playstation Plus listesinde bulunan: The Cave ( PS3), Lord of the Rings: War in the North (PS3), Dead or Alive 5 (PS3), Joe Danger 2: The Movie (PS3), LittleBig Planet 2 (PS3), Infamous 2 (PS3), MotorStorm: Apocalypse (PS3), Puddle (PS Vita), Uncharted: Golden Abyss (PS Vita), Gravity Rush (PS Vita) oyunlarının ne zaman listeden çıkacağı konusunda bir tarih verilmedi. Yani şuan en azından üç aylık üyelik alsanız bile 13 tane Playstation 3 ve 6 tane Playstation Vita oyununa sahip olabilirsiniz. Fakat unutmamanız gereken en önemli nokta, bu saydığım oyunları sadece Playstation Plus üyeliğiniz boyunca oynayabilirsiniz. Yani eğer 3 aylık alırsanız, 3 ay sonra; 1 yıllık alırsanız eğer, 1 yıl sonra bu oyunlara erişiminiz kesilecek ve oynayamayacaksınız. Önemli olan bir diğer nokta da; üye olduğunuzda oyunları indirmeseniz bile indirme listenize eklemeniz gerekiyor. Yoksa oyun listeden çıktığında bir daha indiremiyorsunuz.

PS Plus'a ortalama her ay 2 adet PS3 ve 2 adet PS Vita oyunu geliyor. PSN'de 1 aylık Playstation Plus üyeliği 29 TL, 1 Yıllık ise 99 TL'den satılıyor. Eğer PS3 ve PS Vita'nız varsa ve de çok oyun oynayan birisiyseniz; içler dışlar çarptığımızda PS Plus almak mantıklı gözüküyor. Sonuç olarak Playstation'ın bu ürününde oyundan sonra en önemli kavram: "Zaman" oluyor.

Hitman Absolution Çıkış Videosu

YORUMLAR