Playstore Yenilendi ve Adil Kullanım Kotasını Kaldırdı

Playstore Yenilendi ve Adil Kullanım Kotasını Kaldırdı

Türk Telekom'un sahibi olduğu dijital oyun platformu PlayStore, oyuncuları sevindirecek bir kampanyaya daha imza attı. Hem arayüzünü yenileyen hem de adil kullanım kotasını limitsiz hale getiren servis, kampanyanın detaylarını internet sitesinde paylaştı.

Türkiye'de dijital oyun platformu dendiğinde akla gelen ilk servislerden biri olan ve yılsonu kampanyalarıyla gönülleri fetheden PlayStore, oyunculara avantajlı oyun alma imkanı vermesi ve sektörü canlı tutması nedeniyle oldukça seviliyor. Bir yeniliğe daha imza atan platform, 100 TL ve üzeri alışveriş yapan bütün Türk Telekom müşterilerinin Kasım ayı boyunca Adil Kullanım Noktası'nı limitsiz hale getireceğini duyurdu. Playstore üzerinden evde internet faturasıyla oyun alışverişi yapan müşteriler Kasım ayında karlı çıkacak diyebiliriz.

Kampanya detaylarına bakıldığında, katılan müşterilerin adil kullanım kotaları Kasım ayı içerisinde bir defaya mahsus olmak üzere sınırsız hale getirilecek. Kampanya 100 TL ve üzeri fiyatındaki tekil PC/Mac oyunlarında geçerli olacak, E-pin ve içerik paketleri kampanyaya dâhil edilmeyecek. 26 Eylül - 31 Ekim tarihleri arasındaki alımlar için geçerli olduğunu da unutmayalım. Bu arada kampanyadan faydalanmak için 8 mbps ve 16 mbps hızlarında limitsiz internetiniz olması gerekiyor.

YORUMLAR