'Pohpohla Beni Servisi' 500 Bin Kadın Tarafından Arandı!

'Pohpohla Beni Servisi' 500 Bin Kadın Tarafından Arandı!

Uygulamaya girdiğinizde ekrana iltifatlar yağdıran, Turkcell’in geliştirdiği "SİM" uygulamasının bir parçası olan 'Pohpohla Beni' bölümüne, 1 ay içerisinde 500 bin kadının uğradığı rapor ediliyor.

'Benim İçin', 'Çocuğum İçin’ ve 'Evim İçin' olmak üzere üç farklı kategoride pratik bilgiler sunan SİM uygulamasında, Vatan gazetesinin haberine göre, kadınların en çok uğradıkları bölüm "Pohpohla beni" olmuş. Gazetenin haberine göre Türk kadınları evlerinde bulamadıkları ilgi ve alakayı, Turkcell’in "Pohpohla beni" uygulamasını arayarak bir şekilde giderebiliyorlar. 

Moda, astroloji, dekorasyon, yemek tarifi, çocuk gelişimi gibi her kadının ihtiyaç duyabileceği konularda, kullanıcılarına yardım eli uzatan "SİM" uygulamasının önemli bir parçası olan iltifat bölümü "Pohpohla Beni", kullanıldığında bir erkek sesiyle kullanıcılarına iltifat mesajları yağdırıyor. İlk önceleri sesle iletilen mesajlar, bazı aksiliklerden ve şikayetlerden sonra ekrana yazılı olarak yansıtılmaya başlanmış, ama yine de ayda 500 bin kadın kullanıcıya ulaşmayı başarmış görünüyor.

Siz de uygulamayı aşağıdan indirerek deneyebilirsiniz.

Turkcell'den Kadınlara Özel Mobil Uygulama

YORUMLAR