Pokemon Go 2. Nesil'in Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Pokemon Go 2. Nesil'in Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Niantic'in 6 Temmuz tarihinde piyasaya sürdüğü Pokemon Go, dünya çapında kırılmadık rekor bırakmadı. Oyun piyasaya çıktığından bu yana on milyonlarca dolar kazandı ve Pokemon Go'nun bu başarısı, geliştirici firma açısından geleceğe yönelik güven veriyor. Niantic, bu başarıyla yetinmeyeceğinin sinyallerini veriyordu ama bu sefer Generation 2 yani 2. Nesil Pokemonlar için bir çıkış tarihi sızdırıldı.

Bir Starbucks çalışanı olduğunu iddia eden biri, birkaç gün önce Reddit'te Pokemon Go 2. Nesil'in çok yakında piyasaya sürüleceğine dair bir bilgi paylaştı. İddiayı ortaya atan kişi Pokemon Go 2. Nesil'in 7 Aralık tarihinde piyasaya çıkacağını söyledi ve Starbucks ile bir pazarlama kampanyası yapılacağını bildirdi. 

İddia sahibinin güvenilir olup olmadığı tartışmaya açık. Zira mevzubahis kişi iddiasında bir not bulduğunu söylüyor ve bu notta Pokemon yerine birkaç kez "Pokeman" yazıyor. Bunun dışında herhangi bir gerçekçiliği olduğunu söyleyemem. 

Diğer yandan Niantic, Pokemon Go'nun bir sonraki güncellemesi için herhangi bir ayrıntı paylaşmadı. Bizim açımızdan da resmi bir bilgi beklemek en doğrusu olacaktır. 

Pokemon GO Sayesinde Nintendo Yorulmadan 100 Milyon Dolar Kazandı

Pokemon Go 600 Milyon Gelirle Mobilde Bir İlki Başardı

YORUMLAR