Pokemon GO Benzeri Bir Walking Dead Oyunu Geliştiriliyor

Pokemon GO Benzeri Bir Walking Dead Oyunu Geliştiriliyor

Eğer Walking Dead dizisini seviyorsanız size güzel bir haberimiz var, Android ve iOS platformları için The Walking Dead: Our World adında yeni bir Walking Dead oyunu duyuruldu.

Daha önceden farklı Walking Dead oyunlarıyla karşılaşmıştık. Mobil platformlarda rol yapma oyunu Walkind Dead oyunları yayınlanmış, Telltale Games halen devam eden sezonlar halinde bir The Walking Dead macera oyunu serisi yaratmıştı. Fakat The Walking Dead: Our World önceki Walking Dead oyunlarından bir hayli farklı bir oyun olacak; çünkü yeni oyun tıpkı Pokemon GO'da olduğu gibi artırılmış gerçeklik desteğine sahip.

Yakın zaman içinde çıkacağı açıklanan oyunun videosunda oyuncuların katana, makineli tüfekler, el bombaları ve tabancalar gibi silahları çevreden toplayarak zombilerle savaştığına tanık oluyoruz. Oyun temel olarak FPS türünde bir aksiyon oyunu; fakat artırılmış gerçeklik oyun dünyası ile gerçek dünyayı birleştiriyor.

The Walking Dead: Our World sayesinde evimizde, mahallemizde, otobüs, metro ve tren duraklarında zombilerle savaşırken komik görüntüler ortaya çıkarabileceğiz. Oyunun net çıkış tarihi ve detayları henüz duyurulmadı, gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

FPS Türündeki Walking Dead Oyunu Ertelendi

YORUMLAR