Pokémon GO Cadılar Bayramı Etkinlikleri Güncellemesi Geldi.

Pokémon GO Cadılar Bayramı Etkinlikleri Güncellemesi Geldi.

Dünyanın en çok gelir elde eden mobil oyunu Pokémon GO, son günlerde kaybettiği oyuncuları geri kazanmak için ilk defa oyun içi bir etkinlik yapacak. Pokemon GO Cadılar Bayramı özel etkinliği ile oyuncular birçok ödül kazanacaklar.

Geçtiğimiz temmuz ayında piyasaya sürülen Pokémon GO, ilk iki ayında tam bir çılgınlığa dönüşmüş ve Dünya'nın her noktasında oynanmaya başlanmıştı. Ağustos ayından sonra birçok oyuncusunu kaybeden yapım, getirdiği yeniliklerle eski oyuncularını geri getirmeye çalışsa da başarılı olamamıştı. Pokémon GO'yu tekrar canlandırmak için harekete geçen Niantic, Cadılar Bayramı etkinliği ile karşımıza çıktı.

26 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında sürecek etkinlik boyunca oyuncuların en çok hoşuna gidecek yenilik, kazanılan "candy" sayısındaki artış olacak. Oyuncular yakaladıkları her Pokémon 6 candy kazanacaklar. Profesöre gönderdikleri her Pokémon'dan kazandıkları candy sayısı da ikiye çıkacak. Tüm bunlarla birlikte karşımıza daha fazla hayalet türünde Pokémon çıkacak. Bunların arasında Drowzee, Gastly, Gengar, Golbat, Haunter, Hypno ve Zubat gibi Pokémon'lar da yer alacak. Pokémon GO Halloween etkinliği için yayınlanan tanıtım videosunu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Pokemon GO Bu Sefer Hayat Kurtardı

Pokemon Go 500 Milyon Dolarlık Gelire Ulaştı!

Pokémon GO, Hollywood'un Gelirlerini Geride Bıraktı

YORUMLAR