Pokemon Go Oyuncularına Müjde: Pokemon Alışverişi Geliyor

Pokemon Go oyuncuları yakında birbiriyle pokemon alışverişinde bulunabilecek. Ayrıntıları okumak için tıklayın!

Pokemon Go Oyuncularına Müjde: Pokemon Alışverişi Geliyor

Pokemon Go haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Ünlü serinin birkaç gündür fenomen haline gelen oyunu hakkındaki sıradaki haber laboratuvardan geldi. Önemli kaynaklardan gelen bilgilere göre, yakın bir zamanda oyuncular birbirleriyle Pokemon alışverişinde bulunabilecekler.

Pokemon Go oyununun geliştirilme süreci tam gaz devam ederken laboratuvar merkezinden bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen haberler ise oyunseverlere adeta müjde veriyor. Niantic Labs'in CEO'su John Hanke, eninde sonunda oyuncuların birbiriyle Pokemon ticareti yapabileceklerini açıkladı. Bunu "oyunun temel unsurlarından" biri olarak gören Hanke, çok detaylı özelliklerin geleceğini ve oyuncular arasındaki etkileşimin giderek artacağını da sözlerine ekledi. 

Hanke yaptığı açıklamalarda artırılmış gerçeklik özelliklerinde de geliştirmeler olabileceğine dair imalarda bulundu. Microsoft Hololens gibi cihazlarda kullanılabileceği öngörülen Pokemon Go'nun ilerleyen dönemlerde geniş kapsamlı güncellemeler alacağı düşünülüyor.

Drone ile Pokemon Yakalayabilir Misiniz? İşte İlk Deneme Sonuçları

Pokemon GO Oyuncularını Çıldırtan 10 Hata ve Çözümü

Pokémon GO Rehberi ve Son Dakika Pokémon GO Haberleri

YORUMLAR