Pokémon GO Plus Ertelendi!

Pokémon GO Plus Ertelendi!

Bütün oyuncuları içine çekmeyi başaran Pokémon GO'nun birçok farklı özelliğe sahip olan bilekliği Pokémon GO Plus, dört gözle beklenmesine rağmen, kötü bir haberle çıkageldi. Nintedo tarafından yapılan açıklamayla bilekliğin çıkış tarihi ertelendi.

Hiç kimsenin daha önce olamadığı kadar iyi olmak istiyorsanız üstelik hepsini yakalamak zorundaysanız, 7/24 telefonunuz ekranına bakmanız ve bütün şehrinizi arşınlamanız gerekiyor. Şehri arşınlamakta pek problem yok gibi görünse de, sürekli telefonunuza bakmak ve şarjınızı düşünmek, yaşınıza yaş katıyordur eminiz. İşte bütün bu sorunlarınızı çözmek için ortaya atılan Pokémon GO Plus kötü bir haberle tekrar karşımızda.

Pokémon GO Plus, oyunla birlikte duyurulan bir bileklik. Üzerinde küçük bir uyarı mekanizması olan bu bileklik, çevrenizde Pokémon ya da PokéStop olduğunda sizi uyarıyor ve telefonunuzu açmadan onlarla etkileşime geçmenize olanak sağlıyor. Işık ve titreşim yoluyla uyarıda bulunabilen bu cihaz, Pokémon ve PokéStop'lar için farklı ışıklarla uyarıda bulunuyor ve küçük düğmesine bastığınızda, Pokémonları yakalamanızı ve PokéStop'ların verdiği eşyaları toplamanızı sağlıyor.

Oyunun meraklıları tarafından dört gözle beklenen bu bilekliğin ise temmuz ayı içerisinde çıkması bekleniyordu. Fakat Nintendo'nun resmi Twitter adresi üzerinden yapılan açıklamayla birlikte Pokémon GO Plus'ın çıkış tarihinin Eylül ayı olduğunu kesin olarak öğrenmiş olduk. Şimdilik Türkiye'de resmi olarak satılıp, satılmayacağı bilinmeyen bu cihazın fiyatı 35 dolar yani günümüz kuruyla 106 Türk Lirası. 

Pokémon GO'nun Yüzde Kaçını Oynuyoruz?

Pokémon GO'nun Harika Yan Etkilerinin Farkında Mısınız?

Pokémon GO'da Yer Alan Takımların Liderleri Ortaya Çıktı

YORUMLAR