Pokémon GO, Yeni Pokémon'larla Huzurlarımızda!

Pokémon GO, Yeni Pokémon'larla Huzurlarımızda!

Pokémon GO'nun geliştiricisi Niantic Labs, her hafta oyuna yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Yapılan son güncellemeyle birlikte Pokémon GO'ya 6 yeni Pokémon daha eklendi ve oyun yeni ülkelere açıldı.

Yaz aylarında yaptığı büyük çıkış ile birlikte dünyanın gündemine oturan Pokémon GO, şu an o ilk iki aydaki popüleritesini devam ettiremiyor olsa da hala milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. Geliştirici Niantic Labs de oyuna her hafta yeni özellikler ekleyerek, oyunu ve kitleyi aktif tutmaya çalışıyor. Bugün itibariyle aktif olan son güncellemeyle ise oyuna altı yeni Pokémon daha eklendi. 

Pokémon Gold, Silver ve Crystal yani ikinci nesil olarak adlandırılan seriden bazı Pokémon'ların oyuna geleceği uzun süredir konuşuluyordu. Hatta daha önce yaptığımız haberlerde de gördüğünüz gibi bütün bir ikinci neslin oyuna ekleneceği de söyleniyordu. Fakat Niantic, beklenildiği gibi yüzlerce Pokémon'u aynı anda eklemek yerine önce altı Pokémon ile listeyi genişletmeyi tercih etti.

Pichu ve Togepi'nin yanı sıra oyuna Cleffa, Magby, Elekid ile Igglybuff da eklendi. Eklenen bu Pokémon'ların yanı sıra oyun yeni ülkere de açıldı. Oyun artık Pakistan, Nepal, Hindistan, Bhutan, Bangladeş ve Sri Lanka'da da resmi olarak oynanabilecek. Tüm bunlarla birlikte Pikachu'nun Moel Baba şapkalı karakteri de yakalanabilecek. 

Pokemon Go'ya Bu Hafta 100 Yeni Pokemon Gelebilir

Pokemon GO Sayesinde Nintendo Yorulmadan 100 Milyon Dolar Kazandı

Pokemon Go 600 Milyon Gelirle Mobilde Bir İlki Başardı

Pokemon Go'nun Aralık Ayı Güncellemesinde Neler Olabilir?

YORUMLAR