Pokemon Go'nun Aralık Ayı Güncellemesinde Neler Olabilir?

Pokemon Go'nun Aralık Ayı Güncellemesinde Neler Olabilir?

Bu yıla damgasını vuran efsane oyun Pokemon Go, belirli aralıklarda güncellenmeye devam ediyor. Peki Aralık ayı güncellemesi oyunculara istedikleri özellikleri verecek mi? 

Pokemon Go'nun Aralık ayı güncellemesi ile ilgili çeşitli iddialar var. Fakat bu iddiaları güzel kılan bir ayrıntı var; Noel yaklaşıyor ve insanlar oyunda bolca vakit geçirebilecekler. Bu bağlamda PokeVS'nin güncelleme hakkındaki iddiaları arasında 100'den fazla normal ve efsanevi pokemon, oyuncuların birbiriyle savaşabilmesi, oyuncular arası pokemon takası ve pokemonları yetiştirebilme (evcil olanlar) gibi özellikler var. 

Şu ana kadar sadece Ditto'nun oyuna eklendiğini gördük. Güncellemenin tek seferde de mi yoksa zamana yayılarak mı geleceği konusunda emin değiliz, ancak oyuncuların isteği doğrultusunda büyük bir güncelleme geleceği söylentileri hızla yayılıyor. 

Pokemon Go, mobil platformlara gelen tarihin en başarılı oyunu. Temmuz ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, ilk 90 günde 500 milyondan fazla indirildi ve tahmini 600 milyon dolar ciro elde etti. Fakat oyunun ilk ayında yakaladığı başarı, kısıtlı özellikler ve güncellemelerle değiştirilen önemli unsurlar nedeniyle azaldı. Aralık ayı güncellemesi aynı heyecanı yeniden yaratmak için bir fırsat olabilir. Bekleyip göreceğiz.

Pokemon Go 2. Nesil'in Çıkış Tarihi Sızdırıldı

YORUMLAR