Pokemon GO'nun Avrupa Macerası Almanya'dan Başladı

Pokemon GO'nun Avrupa Macerası Almanya'dan Başladı

Son dönemin en kasıp kavuran oyunu Pokemon GO dünya istilasına tüm hızıyla devam ediyor. Oynadıkça bağımlılık yapan insanları şekilden şekle sokan Pokemon GO artık Almanya'da da resmi olarak yayınlandı.

Niantic Labs'ın arttırılmış sanal gerçeklik oyunu Pokemon GO, telefonunuzu kullanarak çeşitli Pokemon karakterlerini yakalamayı amaçlıyor. Karakterler telefonunuzun kamerasını tuttuğunuz yönde çıkıyor ve daha sonra elinizdeki topu onlara atarak yakalamaya çalışıyorsunuz. Her karakterin farklı bir yaşam alanı var ve hangi karakteri yakalamak isterseniz o yaşam alanında oyunu oymanız gerekiyor.

Oyun ABD'de oynanma rekorları kırıyor ve etkisi ülkemize kadar yayıldı. Henüz ülkemizde resmi olarak dağıtılmayan Pokemon GO, meraklıların eline bir şekilde ulaştı. Şuanda binlerce Türk doya doya Pokemon GO oynuyor. Sizde Pokemon GO oynamak istiyorsanız ve nasıl yükleyeceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Pokemon GO geliştiricileri ise hız kesmeden yeni ülkelere yelken açmaya devam ediyorlar. Pokemon GO'nun son resmi durağı Almanya oldu. Almanya ile birlikte Avrupa'ya giriş yapan oyunun çok yakın bir zamanda ülkemize de gelmesini bekliyoruz.

Peki siz Pokemon GO oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Pokemon Go PC’de Nasıl Oynanır?

Pokemon GO'da Oyuna Başlar Başlamaz Pikachu Nasıl Yakalanır?

Pokemon GO Oyuncularını Çıldırtan 10 Hata ve Çözümü

YORUMLAR