Pokémon GO'nun Yüzde Kaçını Oynuyoruz?

Pokémon GO'nun Yüzde Kaçını Oynuyoruz?

Pokémon GO tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Mobil platformlarda şuana kadar gördüğümüz tüm rekorları alt üst eden oyun, yapımcılarına şimdiden milyon dolarlar kazandırdı. Yakın bir zamanda ülkemizde de aktif olacak Pokémon GO için çeşitli teorilerde yok değil. Bazılarına göre kısa süreli yanan bir ateş, bazılarına da göre de hiç bitmeyecek bir eğlence. Peki gerçekte durum ne? Pokémon GO'nun yüzde kaçını biliyoruz?

Pokémon GO hayranlarının merak ettiği bir soru var. Oyun hep tekdüze mi devam edecek, yoksa birbirinden güzel yeniliklerle karşılaşacak mıyız? Hayranlar için en büyük endişe oyunun tekdüze devam etmesi. Öyle görünüyor ki Niantic firması bu durumu önceden sezmiş ve oyunseverlere San Diego'da düzenlenen Comic-Con'da içlerini ferahlatacak bir haber verdi. Geliştiricilerin kafasında Pokémon GO ile ilgili güzel planlar var. 

Güvenilir kaynaklardan gelen bilgilere göre, şuan oynadığımız oyun nihai sürümün yüzde 10'unu oluşturuyor. Güncellemeler ve yeni özellikler şimdiden planlanmış ve bu oyuna devam etmek isteyen kullanıcılar için iyiye işaret. Örneğin kulislerde dolaşan bilgilerde Niantic'in bir sonraki nesilde efsanevi pokémonları yayınlayacağı söyleniyor. 

Deneyimlerimize dayanarak söyleyebileceğimiz tek şey, yenilik gelmeyen oyunların kaybetmeye mahkum olduğunu dile getirmek olur. Zira her gün binlerce uygulamanın piyasaya sürüldüğü düşünüldüğünde insanları tek bir oyunda tutmak fazlasıyla zor olacaktır. Dolayısıyla şimdiden planların yapılıyor olması bizler için iyi bir haber oldu. Umarız gelecek güncellemelerde sorunların düzeldiğini de görürüz. 

Pokémon Go'ya Yeni Pokémonlar ve Özelleştirilebilir Pokéstoplar Gelecek

Türkiye'nin En Kapsamlı Pokemon Go Rehberi 

YORUMLAR