Pokemon Yakalarken Kullanılabilecek Gerçek Pokeball'lar Geliyor

Pokemon Yakalarken Kullanılabilecek Gerçek Pokeball'lar Geliyor

Pokemon GO çılgınlığı bir yandan tüm hızıyla devam ederken, diğer yandan da ilginç haberler de geliyor. Pokemon GO evreninde yeni gündemimiz, gerçek hayatta kullanılabilen Pokeball'lar oldu.

Pokemon GO ortaya çıkalı neredeyse 2 ay oldu ve o günden beri popülerliğini korumaya devam ediyor. İlk etapta az sayıda ülkede yayınlanan oyun, zaman içerisinde diğer ülkelerde de kullanıma sunuldu. Oyunun hitap ettiği kullanıcı sayısı arttıkça da ilginç haberler gelmeye başladı. Pokemonlar için geliştirilmiş özel aparatlar, powerbanklar derken GamerReality ekibi Pokemon GO'da kullanılabilecek bir uzaktan kumanda geliştirmeyi başardı. Pokeball şeklinde tasarlanan kumanda ile Pokemon yakalamak çok daha kolay hale geliyor.

Kickstarter üzerinde bir kampanya başlatan GamerReality ekibi, Pokemon GO oynarken kullanılabilecek bir uzaktan kumanda tasarladı. Pokeball şeklinde tasarlanan uzaktan kumanda, Pokemon GO oyunuyla entegre çalışıyor ve Pokemon'ların tıpkı gerçekmiş gibi yakalanmasını sağlıyor. Bluetooth yardımıyla telefonlar haberleşen Pokeball, yumuşak kauçuktan yapılmış ve ayrıca Pokemon yakalamak dışında telefonun şarj olmasına da yardımcı oluyor. Pokeball'ın içerisinde yerleştirilen pil ile telefonların 2-3 kere şarj edilebiliyor. Kickstarter kampanyasının sona ermesine daha 44 gün var ve Pokeball hayata geçtiğinde tanesi 35 dolardan satılacak. 

Pokemon Go Artık Windows Phone Cihazlarda

Pokémon GO'da Hile Yapanlara Süresiz Ban Gelecek

İyi Pokémon GO Oynayana Maaş Bağlanacak

YORUMLAR