Popcorn Time Tarayıcı Bir Gün İçinde Kapatıldı Ancak Geri Dönecek Gibi

Popcorn Time Tarayıcı Bir Gün İçinde Kapatıldı Ancak Geri Dönecek Gibi

Popcorn Time Tarayıcının hizmeti girdiğini dün duyurmuştuk. Popcorn Time Tarayıcının bugünden itibaren artık hizmet veremeyeceğini de duyuruyoruz.

Popcorn Time Browser adını taşıyan sayfa, faaliyete geçmesinden hemen sonra ikinci hizmet gününü göremeden kapatıldı. Popcorn Time Tarayıcının sahibi 15 yaşındaki Milan Kragujevic, Amerikan Sinema Filmleri Derneği (MPAA) tarafından kendisine bir "haksız uygulamayı durdurma emri" iletildiğini belirtti. Genç “girişimcinin” nasıl bir uyarı aldığını kelimesi kelimesine bilemiyoruz ancak Kragujevic, “Güzel maceraydı. Ancak artık yola devam etme zamanı.” diyerek Popcorn Time’ı ve yan ürünlerini geliştirmekten uzak duracağını ifade etmiş. Kragujevic Popcorn Time’ın yerini dolduracak yeni bir film izlemi sitesi açmayacakmış. Popcorn Time yerine bir film tavsiye sitesi kuracağını belirtiyor.

Ancak Kragujevic sitenin kaynak kodlarını birine devretmiş gibi görünüyor. Browser Popcorn adı altında "browserpopcorn.biz" adresinde “Çok Yakında” geri geleceğini yazan bir Popcorn adresi daha bulunduğunu da hatırlatalım. 

 

Korsan Film İndirmeye Paydos, Popcorn Time Artık Tarayıcılarda

YORUMLAR