Popüler Çöpçatanlık Uygulaması Tinder Grup Mesajlaşma Özelliğini Duyurdu

Popüler Çöpçatanlık Uygulaması Tinder Grup Mesajlaşma Özelliğini Duyurdu

Popüler çöpçatanlık uygulaması Tinder, ilerleyen günlerde "Tinder Social" adı verilen grup mesajlaşma özelliğini aktif edecek.

Kullanıcıların birbirine onay vererek konuşmaya başlaması üzerine kurulu olan çöpçatanlık uygulaması Tinder, kullanıcıları mutlu edecek bir özelliğini resmi blogu üzerinden kullanıcılarına duyurdu. Tinder Social adının verildiği özelliğe göre üyelerin birbirleriyle grup mesajlaşması yapmalarına izin verilecek. Özelliğin ilerleyen günlerde aktif hale gelmesi bekleniyor.

Söz konusu özellik şu an belirli sayıda üyenin kullanımına sunulmuş durumda. Halen daha test edilen yeni özelliğin akıbeti ise test sonuçlarına göre belirlenecek. Özelliğe göre üyeler tıpkı eskisi gibi grup mesajlarını arasında seçim yapabilecek ve gruplara katılmak için istek yollayabilecek. İsteğin onaylanması halinde gruplara katılabilecek ve aynı şekilde kullanıcı istediği zaman gruplar arasında giriş-çıkış işlemleri yapabilecek. Öte yandan bir gruba katılmak için yine kullanıcının onayı gerekecek. Gruplara giriş çıkışların onaylı olmasıyla spamın da engellenmesi hedefleniyor.

Tinder'ın yeni özelliğinin ne zaman aktif edileceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Tinder'da GIF Mesajlaşma Dönemi Başladı

Tinder Kullanan Çapkın Sevgilinizi SwipeBuster ile Suçüstü Yakalayabilirsiniz

YORUMLAR