Popüler Harita Uygulaması Nokia Here Maps'in iOS Sürümü Geliyor

Popüler Harita Uygulaması Nokia Here Maps'in iOS Sürümü Geliyor

Nokia'nın cep telefonu dünyasının tek lideri olduğu zamanlardan beri olan harita navigasyon uygulaması Here Maps, birkaç ay önce Android için duyurulmasının ardından Beta sürecini tamamladı ve 3 Milyon indirilme sayısına ulaştı.

 
Ekim 2014'te kendi web sitesi üzerinden beta olarak kullanıma açılan ve birkaç ay sonra da Google Play'e giren navigasyon uygulaması, Nokia'dan kalma alışkanlıktan mıdır, yoksa gerçekten çok işlevsel ve detaylı haritalarından mıdır bilinmez git gide popülerleşiyor. 3 Milyon indirilme rakamını deviren uygulama, özellikle Avrupa ülkelerindeki kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. En çok Almanya'da kullanılan uygulama, çevrimdışı harita yüklenmesine destek verirken, sesli komut ve iç mekan haritaları gibi özellikler de sunuyor.


 
Bir zamanlar iOS cihazlar için de bir sürümü bulunan Nokia Here Maps uygulaması, uyumsuzluk nedeniyle Apple uygulama mağazasından kaldırılmıştı. Android'de yakaladığı başarıyı, iOS'de de sürdürmek isteyen Nokia Here Maps, önümüzdeki haftalarda da Apple cihazları için yayınlanacak.

YORUMLAR