Popüler iOS 8 Klavyesi Swype, Türkçe Dil Desteğiyle Kısa Süreliğine Ücretsiz

Popüler iOS 8 Klavyesi Swype, Türkçe Dil Desteğiyle Kısa Süreliğine Ücretsiz

Apple’ın iOS 8 ile birlikte kullanıma açtığı üçüncü parti klavye uygulamalarından biri olan Swype, iPhone ve iPad kullanıcıları için güncellenerek Türkçe dil desteğine kavuştu ve ücretsiz hale geldi. Kaydırma hareketi ile yazmayı destekleyen klavyenin 1.1 sürümünün detayları haberimizde.

iOS 8 güncellemesini almış iPhone ve iPad modellerinde varsayılan klavye yerine geçebilen ve kullanıcıya parmak kaydırma hareketi ile yazma kolaylığı sunan Swype, App Store’da yayınladığı gün İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca dillerinde destek veriyordu. 1.1 sürümü ile birlikte aralarında Türkçe’nin de bulunduğu 20 dilde destek vermeye başladı. Türkçe dil desteğinin yanı sıra iPhone ve iPad kullanıcıları için QWERTY, QWERTZ ve AZERTY yazma düzeni, otomatik boşluk, emojiler için otomatik önerme gibi önemli özellikler kazanan Swype, kısa süreliğine ücretsiz oldu.

iOS 8 için en başarılı klavyeler arasına aldığımız Swype’ı Türkçe dil desteğinin olmamasından ve de ücretli olmasından dolayı tercih etmeyen biriyseniz kısa süreliğine sunulan bu teklife sıcak bakmanızı öneririz. Nuance tarafından geliştirilen Swype’ı aşağıdaki bağlantıdan indirebilir ve güncelleyebilirsiniz:

iOS 8 için En İyi 5 Klavye Uygulaması

YORUMLAR