Popüler iOS Uygulaması Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu, Sakın Kaçırmayın!

Popüler iOS Uygulaması Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu, Sakın Kaçırmayın!

App Store'da yer alan ve iOS kullanıcılarının yakından tanıdığı popüler çizim uygulaması Procreate, kısa bir süre için ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Eğer çizim yapmaktan zevk alan biriyseniz bu uygulamayı sakın kaçırmayın.

iOS platformunun popüler çizim uygulamalarından birisi olan Procreate, kısa bir süre için App Store'da ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Çizim yapmaktan hoşlanan kullanıcıların zevkle kullandığı Procreate Pocket uygulaması ile taslaklar ve illüstrasyonlar kolay bir şekilde oluşturulabiliyor. 64 bit'lik Silica motoru ile güçlendirilmiş olan uygulama ile aynı zamanda profesyonel çalışmalar da ortaya çıkabiliyor. Daha pek çok işlevsel özelliği bünyesinde barındıran uygulama satış fiyatı olan 7.99 TL yerine kısa bir süre için ücretsiz olarak indirilebiliyor.

İllustrasyon yapanlar için özelleştirilmiş 12 farklı fırçanın yer aldığı uygulamada fırça büyüklüğü, opaklığı ve daha pek çok kişiselleştirme kolay bir şekilde yapılabiliyor. Çizim yapanlar tarafından sevilerek kullanılan uygulama, aynı zamanda ileri düzey katlanlama sistemine de sahip. Serbest el seçme aracı, hızlı kopyalama, gauss bulanıklığı gibi pek çok profesyonel ayar uygulama ile kullanılabiliyor. 28 Temmuz 2016 tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebilecek uygulamayı App Store'dan "Atölyeler ve Etkinlikler" kısmından ya da bu linkten temin edebilirsiniz.

Önemli not: Apple Store uygulamasında Mağazalar sekmesine gelip en alta inin ve kaydırdığınızda uygulamanın simgesini göreceksiniz. Dokunduğunuzda çıkan sayfada yeşil yazıya dokunarak uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

iPhone'larla Artık 360° Videolar Çekmek Mümkün

Apple'dan Müzik Piyasasında Yeni Hamle: TIDAL


YORUMLAR