Popüler Klavye Uygulaması Swiftkey Artık Türkçe!

Popüler Klavye Uygulaması Swiftkey Artık Türkçe!

Mobil cihazlarda milyonlarca kez indirilen ve popüler olarak kullanılan klavye uygulaması Swiftkey, yeni bir güncelleme ile Türkçe dil desteğine kavuştu. Uygulamaya Türkçe dil desteğinin dışında 10 yeni dil seçeneği daha eklendi.

Android ve iOS mobil işletim sistemlerinde herkesin ilk tercihi olan dokunmatik klavye uygulaması Swiftkey yeni bir güncelleme paketi yayınladı. Yeni güncellemeyle birlikte artık bu popüler klavye 11 tanesi yeni olmak üzere toplamda 35 dil seçeneğine sahip oldu. Dil desteğinin yanı sıra 800'e yakın yeni yüz ifadesi de artık kullanılabilir hale getirildi. Bu yeni yüz ifadeleriyle birlikte artık daha eğlenceli sohbetler edebileceksiniz.

Türkçe dil seçeneğini seçerek sık kullandığınız kelimeleri kaydedebilir veya yazım hatalarınızı otomatik olarak klavyeye düzelttirebilirsiniz. Apple'ın dijital mağazasından 33.4 MB boyutunda güncellenmiş yeni uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu büyük güncelleme sadece iOS işletim sistemi için yayınladı. Android için ise yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. Ama siz Türkçe dil desteği olmasa bile ben Swiftkey kullanmak istiyorum diyorsanız uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirebilirsiniz.

Microsoft Outlook Android ve iOS Uygulamaları Yayınlandı

Klavye ve Fare Yeniden İcat Edildi: KeyMouse 

YORUMLAR