Popüler MSN Uygulamaları Android, iOS ve Amazon Marketlerdeki Yerini Aldı

Popüler MSN Uygulamaları Android, iOS ve Amazon Marketlerdeki Yerini Aldı

MSN’nin geniş kitlelerce kullanılan uygulamaları artık Android, iOS ve Amazon uygulama marketlerden indirilebiliyor. MSN Haber, Hava Durumu, Spor, Finans, Sağlık & Fitness ve Yeme & İçme gibi uygulamalara artık iPhone, iPad, Amazon Kindle Fire, Amazon Fire ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlardan erişim sağlamak mümkün.

Söz konusu bu uygulamalar bugünden itibaren Apple Store, Google Play, Amazon App Store’dan indirilebiliyor. Bu sayede, giderek mobile kayan günümüzde daha fazla kullanıcı bu uygulamalara erişim sağlayabilecek ve nerede olurlarsa olsunlar gündemi rahatlıkla takip edebilecekler. Uygulamaların göze çarpan detayları arasında son derece kolay kullanım özellikleri sunmaları geliyor. Kullanıcılar bilgisayarlardan bu servise nasıl erişiyorlarsa mobilden de aynı şekilde erişmeye devam edebilecekler.

Kullanıcılar MSN Haber uygulamasını kullanarak Türkiye’de ve dünyada meydana gelen gelişmeleri, en son trendleri ve merak ettikleri konulardaki güncel haberleri anbean takip edebiliyorlar. MSN Spor uygulaması ile spor dünyasında meydana gelen gelişmelere, skor tablolarına ve takımların en son durumlarına göz atabilirsiniz. MSN Sağlık & Fitness uygulaması ile sağlığınızı korumanız için yapmanız gerekenlere, en sağlıklı yiyeceklere, egzersiz tablolarına ve videolarına ulaşabilirsiniz. Hava durumu uygulaması ise hava durumu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcıların mutlaka cihazlarında bulundurması gereken bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Uygulamaları indirebilmek için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S6, Ocak Ayında Tanıtılabilir

YORUMLAR