Popüler Müzik Servisi Deezer Tamamen Yenilendi

Popüler Müzik Servisi Deezer Tamamen Yenilendi

Popüler müzik servisi Deezer, uzun süredir Windows platformunda da kullanılabiliyordu ancak Windows Phone telefon kullanıcıları farklı bir arayüz üzerinden, Windows tablet – bilgisayar kullanıcıları farklı arayüz üzerinden uygulamayı kullanıyordu ve müzik listelerinin iki platform arasında senkronize edilmesi sorunu yaşanıyordu. Uzun süredir beklediğimiz evrensel uygulama nihayet yayınlandı.

Spotify Apple Music belki de Tidal’ın gerisinde kalan, ülkemizde yurt dışına kıyasla fazla kullanıcısı bulunmayan çevrimiçi müzik dinleme servisi Deeezer’ın Windows sürümü evrensel etiketini aldı. Mobil ve masaüstünde aynı deneyimi sunmak amacıyla geliştirilen yeni Deezer, henüz beta aşamasında olduğundan tam yüzünü göstermiş değil ve çeşitli hatalarla karşılaşmamız kuvvetle muhtemel.

Benzerleri gibi ücretsiz deneme sürümü sunan, belli süre kullanımdan sonra aylık ödeme isteyen ve premium abonelere özel içerikler sunan Deezer’ın evrensel uygulamasında tasarımın iyileştirildiğini görüyoruz. Favori müziklere, çalma listelerine, parçalara ulaşmak son derece basit. Daha da güzeli hem mobil hem de masaüstü cihazınıda aynı arayüzü kullanıyorsunuz ve güncelleme geldiğinde iki cihazınızda da güncellemeyi almış oluyorsunuz.

Deezer Elite Tüm Dünyaya Açıldı, Üyeliğinizi Yükseltin

YORUMLAR