Popüler Resim Upload Sitesi Imgur'dan Yeni Özellik

Popüler Resim Upload Sitesi Imgur'dan Yeni Özellik

Popüler resim yükleme sitesi Imgur kullanıcıların resimlerini site üzerine çok daha kolay ekleyebilmeleri için ilginç bir yeni özellik geliştirdi. Geliştirilen özellik sayesinde kullanıcılar pano üzerine kopyaladıkları resimleri sadece ctrl+v tuşlarına basmak suretiyle siteye yükleyebilecekler.

Özellikle pano üzerine kopyaladığınız resimleri kolayca Imgur üzerine yüklemenize olanak tanıyacak bu yeni özellik, bir çok kullanıcının çok işine yarayacağa benziyor.

Bu yenilikçi ve güzel özellik kullanıcıların uzun zamandır site yetkililerine bildirdiği istekler arasında yer almaktaydı. Bu özelliği HTML5 desteği sayesinde kullanıcılarına sunan Imgur, resimleri yüklemenin ne kadar kolay bir yolu olduğunu tüm kullanıcılarına göstermiş oldu.

Yeni özelliği aktif olarak kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey bir resmin tamamını seçerek panoya kopyalamak veya print screen tuşu ile yine panoya kopyaladığınız resmi, Imgur sayfası üzerindeyken ctrl+v tuş kombinasyonuyla yüklemek. Resim yüklemek için gerçekten çok pratik ve kolay bir çözüm yolu sunan Imgur, kullanıcılarına ne kadar değer verdiğini bir kez daha göstermiş oldu.

YORUMLAR