Pornhub'ın Yıldızları Sokakta Verge Coin Dağıtmaya Başladı

Pornhub Verge Asa Akira

Dünyanın en çok ziyaret edilen internet sitelerinden bir tanesi olan Pornhub ve Verge Coin arasında yapılan anlaşma ilginç şekilde tanıtıldı.

Pornhub’ın kadın aktörleri, ellerine madeni para şeklinde basılan Verge Coin’leri alarak sokaklara çıktı.

Kripto para dünyasının en büyük girişimlerinden Verge, yaklaşık bir ay önce büyük bir partnerlik anlaşması imzalayacağını söyleyerek, yatırımcılarını heyecanlandırmıştı. Verge’ün geliştiricileri partnerlik anlaşmasıyla birlikte kripto para biriminin yükselişe geçeceğini duyurmuşlar ve açıklamanın 19 Nisan tarihinde yapılacağını belirtmişlerdi.

19 Nisan tarihi gelmeden, yapılan partnerlik anlaşması ortaya çıkmış ve Pornhub’ın Verge ile ödeme almaya başlayacağı söylenmişti. Çeşitli kripto para borsalarından satın alınabilen Verge Coin’ler ile Pornhub’ın üyelik ödemesinin yapılabileceği kaydedilmiş ve anlaşma ilginç bir videoyla tanıtılmıştı.

Partnerlik anlaşmasının tanıtımlarına devam edilirken, bugün Pornhub’ın yıldızlarıyla hazırlanan yeni videolar yayınladı. Yayınlanan videolarda Bridgette B ve Alix Lynx, birçok yazılım şirketinin bulunduğu Silikon Vadisi bölgesinde, Asa Akira ise Wall Street’te Verge Coin dağıtırken görüldü. Ellerine, bozuk para şeklinde basılmış çuvallar dolusu Verge Coin alan Bridgitte B, Alix Lynx ve Asa Akira, sokaklarda insanlara Pornhub ve Verge partnerliğini anlattı. O anlar ise kameralara şöyle yakalandı:

YORUMLAR