Pou Çok Yakında Windows Phone İçin Yayınlanacak

Pou Çok Yakında Windows Phone İçin Yayınlanacak

Microsoft tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi Windows Phone, uygulama açıklarını mağazaya eklediği yeni yapımcılar ile tamamlamaya çalışıyor. Mağazadaki kaliteli uygulamaları arttırmak için yapılan çalışmaların meyvelerinden bir tanesi de milyonlarca kez indirilen popüler oyun Pou oldu.

Pou, yumurta şeklinde geliştirilmiş ve bakımı için büyük sorumluluk isteyen bir karakter. Oyunu ilk indirdiğinizde bebek olan Pou'yu zaman içerisinde siz büyütüyorsunuz. Onun karnını doyurmanız, özel ihtiyaçlarını gidermeniz ve onu eğlendirmeniz gerekiyor. Kendi çocuğunuzmuş gibi bakacağınız Pou'ya yeni kıyafetler de alabiliyorsunuz. Onunla ilgilenmediğiniz zamanlarda üzülüyor ve telefonunuza bakıma ihtiyacı olduğuna dair bir bildirim gönderiyor. Pou'yu istediğiniz gibi mıncıklayabilir, onunla dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Yalnız çok meşgul bir insansanız oynamanızı pek tavsiye etmiyoruz.

Pou'yu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Yukarıda Pou'nun henüz Windows Phone versiyonu bulunmuyor. Geliştirme aşamasında olan Pou'nun Windows Phone için yeni sürümü yayınlandığı taktirde sitemizden sorunsuz indirebilirsiniz. Henüz oyun yapımcı tarafından kesin bir tarih verilmedi ama ilerleyen günlerde oyunun mağazaya ekleneceğini düşünüyoruz.

Pou'yu büyütmek, onunla oyunlar oynamak sizce zahmetli bir iş mi?

Windows Phone'a PS Vita Oyunu Gunhouse Geldi!

Sahte Snapchat Uygulamaları Windows Phone'dan Kaldırıldı! 

YORUMLAR