Prestigio MultiPhone 5507 DUO Tanıtıldı

Prestigio MultiPhone 5507 DUO Tanıtıldı

Prestigio firması son zamanlarda uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli Android akıllı telefonlarla karşımıza çıkmaya başlayan şirketler arasında yer alıyor ve şimdi de en son ürünü Prestigio MultiPhone 5507 DUO'nun tanıtımını gerçekleştirdi. Pek çok kullanıcı için yeterli olacak düzeyde donanım ve yazılım özellikleri barındıran cihazın ülkemizde de satışa sunulacak olması tabii ki dikkat çekici.

Cihaz Android 4.4 işletim sistemine sahip olarak dağıtılacak ve 720p yani HD çözünürlüğe sahip olarak kullanıcılarla buluşacak. IPS teknolojisiyle üretilmiş olan bu ekran gücünü dört çekirdekli bir işlemciden alacak ve böylece birden fazla uygulamanın aynı anda işletilmesi konusunda herhangi bir sorun yaşanması önlenecek.

Tam teknik özelliklerini listelemek gerekirse;

  • 4 çekirdekli Qualcomm MSM8212 1.2 Ghz hızındaki işlemci
  • 1 GB bellek
  • 8 GB depolama alanı ve 32 GB microSD desteği
  • 5 inçlik 720p ekran, Gorilla Glass ekran camı
  • 8 MP arka kamera, 2 MP ön kamera

Cihazla birlikte pek çok farklı uygulama da yüklü olarak geliyor ve böylece kullanıcıların bulut depolamadan tutun da ofis uygulamaları ve güvenlik uygulamalarına kadar pek çok seçeneğe erişmesi sağlanıyor. Ayrıca navigasyon uygulaması da yüklü olarak gelmesi sayesinde yol bulma kabiliyetlerinizin de artacağına şüphe yok.

Cihaza dair incelememiz de ürüne eriştiğimiz zaman gerçekleştirilecek. Bu nedenle Tamindir'i takip etmeyi unutmayın!

Google Nexus 9 incelemesi

YORUMLAR