Prince of Persia: Sands of Time'ı Bedava İndirme Şansını Kaçırmayın!

Prince of Persia: Sands of Time'ı Bedava İndirme Şansını Kaçırmayın!

30. kuruluş yılını özel bir kampanyayla kutlayan Ubisoft bir dönemin başarılı aksiyon - macera oyunu Prince of Persia: Sands of Time'ı tüm oyunculara ücretsiz olarak sunuyor. Los Angeles'ta düzenlenen E3 2016 sırasında yaptığı duyuruyla 30. yılında her oyun severe belli Ubisoft oyunlarını bedava sunacağını açıklayan Ubisoft bu işe ilk olarak Prince of Persia: Sands of Time ile başladı. 2003 yılında çıkış yapmış olan bu aksiyon macera oyunu klasik Prince of Persia oyunlarını 3 boyutlu bir dünyaya taşırken sahip olduğu özel oyun mekanikleriyle farklı bir oynanış stili yaratmıştı. Prince of Persia: Sands of Time'da eski Pers İmparatorluğu'na yolculuk ediyorduk ve zamana hükmederek dünyanın kaderini belirlemeye çalışıyorduk. Prince of Persia: Sands of Time'ın çılgın akrobatik hareketler ve tırmanışlar yapabilmemize imkan veren oyun motoru günümüzde bile fiziksel anlamda oldukça iyi iş yapabilecek kapasitede.

Her Ay Farklı Bir Oyun Ücretsiz Olacak

Ubisoft'un 30. yıl kutlamaları boyunca her ay boyunca bir Ubisoft oyunu ücretsiz olarak indirilebilecek. İlk oyun Prince of Persia: Sands of Time olurken gelecek oyunlar hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. Fakat Ubisoft'un klasik oyunlarla işe başladığını düşünürsek önümüzdeki dönemde ilk Assassin's Creed oyunlarını indirilebilmemiz mümkün olabilir.

Ubisoft 30. yıl kampanyası toplamda 7 oyunu kapsayacak. Yani önümüzde ücretsiz olarak indirebileceğimiz 6 oyun daha var.

Ücretsiz Oyunları İndirmek için UPlay Hesabı Yeterli

Ubisoft'un ücretsiz dağıttığı oyunları indirebilmek için kendinize bir UPlay hesabı açmanız veya mevcut hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. UPlay'in masaüstü istemcisini bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

UPlay hesabına sahip olduktan sonra bu siteyi ziyaret edebilir ve ücretsiz oyununuzu indirebilirsiniz:

https://30years.ubi.com/en-US/operation-index

Resident Evil Revelations 2 Sadece 2 TL! Serinin Diğer Oyunları da İndirimde

E3 2016 İlk Gün Özeti

E3 2016 İkinci Gün Özeti

YORUMLAR