Prisma Yakında Videolar Üzerinde de Düzenleme Yapabilecek

Prisma Yakında Videolar Üzerinde de Düzenleme Yapabilecek

Son günlerin en çok kullanılan fotoğraf düzenleme uygulamalarından Prisma, fotoğraflarınızı klasik tablolara dönüştürmenizi sağlıyordu. On milyonlarca indirilen bu uygulamanın, yakında videoları da güzelleştireceği iddia ediliyor.

Yayınlandığı günden bu yana App Store üzerinden 16 milyon kere indirilen uygulama, geçtiğimiz günlerde Android platformu için de piyasaya çıkmış ve çıkışının üzerinden çok geçmeden 2 milyon indirmeye ulaşmayı başarmıştı. Bloomberg tarafından yayınlanan bir habere göre; uygulamanın geliştiricisi Prisma Labs, uygulamanın videolar üzerinde değişiklik yapabilen versiyonunu çoktan geliştirmiş. 

Pazartesi günü itibariyle en çok kullanılan 10 uygulama arasına girmeyi başaran Prisma, birçok ülke listesinde WhatsApp ve Instagram gibi uygulamaları da geçti.Yakaladığı başarılarla gündeme gelmeye devam eden bu uygulama, içerisinde 30 farklı filtre barındırıyor ve kullanıcılarının fotoğraflarını klasik ya da modern desenlerle beziyor. Çok sevilen bu uygulamanın videolar için olanı, Prisma Labs'ın, son düzenlemeleri ve ayarlamaları yapmasının ardından piyasaya çıkacak. Bloomberg'in tahminine göre bu çıkış çok uzakta değil; bir ya da iki hafta içerisinde gerçekleşecek.

Sahte Prisma Android Uygulaması Tuzağına Dikkat!

Fenomen Uygulama Prisma'nın Android Sürümü Yayınlandı!

YORUMLAR