Prisma'nın Video Düzenleme Özelliği Android İçin de Yayınlandı

Prisma'nın Video Düzenleme Özelliği Android İçin de Yayınlandı

Fotoğrafları birer sanat tablosuna dönüştüren popüler Prisma uygulaması sonunda video düzenleme özelliğine kavuştu. Prisma'nın son sürümünü indirerek videolarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde popüler resim düzenleme uygulaması Prisma'nın artık video desteğine de kavuşacağını söylememizin üzerinden çok bir süre geçmemişken, Prisma uygulaması için video düzenleme eklentisi yayınlandı. Play Store'da ve App Store'da yer alan Prisma uygulamasının son sürümünü indirerek videolarınızı sanat tablolarına dönüştürmeye başlayabilirsiniz. 

Ortaya çıktığı günden bugüne kadar inanılmaz bir grafik yakalayarak yükselişe geçen Prisma, sahip olduğu filtrelerle resimleri sanat tablolarına dönüştürebiliyor. Özel bir yapay zeka ile resimleri inanılmaz hale dönüştürmeyi başaran Prisma, bundan sonra bu yeteneğini videolar üzerinde de kullanacak. Böylece sadece resimlere destek veren Prisma uygulaması bundan sonra videoları da düzenleyebilecek. Şu anlık sadece 15 saniyelik videolara destek veren Prisma'nın ilerleyen günlerde daha uzun videoları düzenleyebilmesi bekleniyor. Son gelen verilere göre aylık 1.5 milyon aktif kullanıcıya sahip olan Prisma'nın yeni özelliğini kullanmak için internet bağlantısı da gerekmeyecek. Uygulamanın güncel sürümlerini aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.,

Prisma Nedir, Nasıl Kullanılır?

Prisma Son Güncellemeyle Çevrimdışı Çalışabiliyor


YORUMLAR