Prisma'ya Video Düzenleme Özelliği Geliyor, Sırada GIF Var

Prisma'ya Video Düzenleme Özelliği Geliyor, Sırada GIF Var

Sahip olduğu resim efektleri ile kısa sürede popüler uygulamalar arasına yerleşmeyi başaran Prisma, artık videolara da destek veriyor. Kullanıcılar Prisma ile videolara efekler uygulayabilecekler.

Prisma, artık videolara da destek verecek. iOS ve Android platformlarında yer alan uygulamanın yeni özelliği ise ilk olarak iOS kullanıcıları için gelecek. Özelliğin Android uygulamasına ne zaman geleceği henüz bilinmiyor. Buna göre bundan sonra yeni özellik ile videolara da çeşitli filtreler eklemek mümkün olacak. 

Ortaya çıktığı günlerde internet bağlantısı kullanarak filtreleri uygulamaya çalışan uygulama, kısa süre sonra aldığı güncelleme ile bu sorununu aşmıştı. Daha önceki açıklamalarda videolara da destek vereceğinden bahsedilen uygulamanın yeni özelliği nihayet gün yüzüne çıktı. Beta uygulaması ile ortaya çıkan yeni özellik bu ayın sonlarına doğru iOS kullanıcılarıyla buluşacak. İlk etapta 15 saniyelik videolar ile kısıtlı olan yeni özelliğin ilerleyen günlerde daha uzun videolara destek vermesi de bekleniyor. Öte yandan uygulamanın gelecek planları arasında GIF formatına da destek verecek olması yer alıyor. Yani ilerleyen günlerde Prisma daha işlevsel bir uygulama olarak karşımıza çıkacak.

Prisma ile düzenlenen bir test videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Prisma Son Güncellemeyle Çevrimdışı Çalışabiliyor

Prisma Nedir, Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR