Project Cars 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Project Cars 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Eğer kaliteli bir yarış oyunu oynamak isterseniz çok beklemenize gerek kalmayacak. Geçtiğimiz aylarda duyurulan Project Cars 2 çok kısa bir süre sonra çıkış yapıyor. Oyunun yayıncısı Bandai Namco ve Slightly Mad Studion Project Cars 2 çıkış tarihini resmi olarak açıkladı.

22 Eylül tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına resmi olarak çıkış yapacak olan Project Cars 2, yeni araç kontrol mekaniklerine ve farklı kategorilerde yarışabilme imkanına yer veriyor. Oyunda rüya gibi araba modellerini kullanabilmemiz mümkün olacak. Araç seçeneklerimiz arasında yarış tarihinde karşımıza çıkmış klasik modeller, indie car modelleri, modern spor arabalar, Nascar arabaları gibi araçlar bulunmakta. 170'in üzerindeki aracın hepsi de lisanslı gerçek araba modelleri.

Project Cars 2'de oyunculara daha gerçekçi bir oyun tecrübesi yaşatılabilmesi için yol tutuşu ve kayma hesaplamalarına özen gösterilmiş. Oyunda cam gibi grafikler göreceğimiz ise kesin. Buna ek olarak, Project Cars 2 serinin ilk oyunu gibi sanal gerçeklik desteğiyle birlikte geliyor.

E3 2017'de de boy gösterecek oyunun çıkış tarihinin duyurusuna özel bir de video yayınlandı:

E3 2017'den Neler Bekliyoruz

Rockstar, Bully 2'yi E3'te Duyurabilir

Mount & Blade 2: Bannerlord, E3 2017'de Oynanabilecek!

YORUMLAR