PS Plus'ın Haziran Ayındaki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PS Plus'ın Haziran Ayındaki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Sony'nin çok fazla operasyonu olduğu için bunları koordine etmek her zaman mümkün olmuyor. Bunun son örneği de Haziran 2017 Playstation Plus ücretsiz oyunları açıklamasında yaşandı.

Yaklaşık bir hafta kadar önce Playstation Türkiye'nin Twitter adresi üzerinden, haziran ayında ücretsiz olarak verilecek oyunlardan iki tanesi açıklanmıştı. Bu açıklamanın birkaç dakika sonrasında, bu gönderi silinmişse de çok farklı mecralarda haber olmaktan kaçamamıştı. Buna benzer bir başka hata da Playstation EU YouTube kanalı tarafından yapıldı. PS Türkiye tarafından paylaşılan oyunların aynısı, bir video eşliğinde abonelere sunuldu. Önce kaldırılan video, daha sonra izlenmesi için herkese açıldı. Böylece, Life is Strange ve Killing Floor 2'nin haziran ayında ücretsiz PS Plus oyunları olacağını artık kesinleştirdik diyebiliriz. 

Ücretsiz olarak verilmesi muhtemel olan oyunlardan bir tanesi olan Killig Floor 2, 2009 yılında çıkan Killing Floor'un devamı niteliğindeydi ve FPS sevenlerin oldukça dikkatini çekebilecek oyunlardan bir tanesiydi. Life is Strange ise beş farklı bölümden oluşan bir macera oyunuydu ve çıktığı dönemde oldukça iyi eleştiriler almış ve sevilmişti. Bu ayın diğer ücretsiz oyunları ise PS Blog üzerinden yayınlanacak yazıyla ortaya çıkacak.

Playstation 4, 60 Milyon Barajını Geçti

Playstation 4 İçin 4.70 Güncellemesi Yayınlandı

FIFA 18, Xbox Yerine Playstation'ı Tercih Edebilir

YORUMLAR