PS4 Aldı Ama Kutusundan Odun Çıktı

PS4 satın aldı ve kutusundan çok ilginç bir şey çıktı. Ancak bu hüsranın sonu mutluluk oldu.

PS4 Aldı Ama Kutusundan Odun Çıktı

Daha önce kutuların içinden çıkan birçok ürünle alakası olmayan cisime şahit olmuştuk. Ancak bu sefer PS4 kutusunun içinden çıkan cisim ve onun üzerine çizilen resim çok şaşıtıcıydı.

ABD'nin bir eyaletinde yaşayan çiftin başına gelen durum oldukça ilginç olmuş. Ailenin babası 9 yaşındaki küçük oğluna Noel hediyesi almak için bir elektronik mağazaya gitmiş ve oğluna PS4 satın almış. 9 yaşındaki küçük çocuk hediyeyi heyecanla açtıktan sonra büyük bir şoka uğramış. Kutunun içerisinden PS4'ün boyutlarıyla aynı orantılı olan bir tahta bir cisim çıkmış ve bu tahta cisimin üzerinde bir erkek cinsel organı çiziliymiş.

Hıyar çıksa bu kadar şaşırmazdık. Ama PS4'ün görsel ve hacim olarak neredeyse aynısı olan bu tahta cisimin üzerindeki çizim de oldukça rahatsız edici. Neden acaba böyle bir şaka yapmak istemişler diye merak ediyorum.

Şok olan baba hemen mağazaya gitmiş ve durumu anlatmış. Mağaza da duruma oldukça şaşırmış. Ancak daha sonra beklenen olmuş. Mağaza yönetmi bu defer içerisinde gerçekten bir PS4 olan yeni bir kutuyu çocuğa vermişler. Ayrıca bu yeni ürünün yanında özür niyetinde birçok oyun da hediye etmişler.

2016'da Çıkmasını Heyecanla Beklediğimiz Oyunlar

Tamindir'in Seçtiği 2015'in En İyi PC Oyunları

YORUMLAR