PS4 Özel Oyunu Horizon Zero Dawn Ertelendi

PS4 Özel Oyunu Horizon Zero Dawn Ertelendi

Bu senenin beklenen oyunlarından biri olan Horizon Zero Dawn, ne yazık ki ilk ertelenme haberini bugün aldı, hem de bir hayli uzun bir zamana.

Geçtiğimiz E3'te ilk kez duyurulan ve izleyicilere verdiği görsel şölenle ilgi çeken Horizon Zero Dawn, PS4'ün şimdiye kadar aldığı en güzel oyunlardan biri olarak görülüyordu. Nitekim yapımcı firması Guerrilla Games ve yayıncı firması Sony, Horizon Zero Dawn'ın neredeyse 1 sene ertelendiğini bugün duyurdu.

Açıklanan bilgilere göre oyun 1 Mart 2017 olarak yeni tarihini takvimde işaretledi. Oyun bu senenin sonlarına doğru piyasaya sürülecekti. Bu ertelenmeye özür olarak da firma oyunun yeni fragmanını haberle birlikte yayınladı.

Guerrilla Games'in önde gelen isimlerinden Hermen Hulst, konu hakkında şu şekilde konuştu;

"Bu vermesi kolay bir karar değildi elbet. Biliyoruz ki hepiniz oyun duyurulduğu günden beri büyük merakla çıkışını bekliyorsunuz. Fakat beklentileri karşılamak adına Horizon Zero Dawn üzerinde daha da durmamız, oyunun görsel kalitesini ve oynanışını istenildiği gibi yansıttığından emin olmamız gerekiyor. Yeni tarih bize kesinlikle bunu sağlayacak kadar yeterli."

"Şunu da farkındayız ki bu karar herkesin hoşuna gitmeyecek. Aynı zamanda bize ayrılan bu ekstra zaman içerisinde oyunu daha iyi hale getirdiğimizden emin olacağız ve sizlerle daha fazla detay, video paylaşmaya devam edeceğiz."

Instagram'ın Direkt Paylaşma Özelliği iOS'a Geldi

Electronic Arts Yeni Battlefield 1 Fragmanını Bu Kısa Videoyla Duyurdu

Overwatch Yakında Konsollar Arası Oynanabilir

YORUMLAR