PS4 Pro'nun Teknik Özellikleri

PS4 Pro'nun Teknik Özellikleri

Dünya'nın en güçlü oyun konsolu olarak gösterilen Sony PS4 Pro'nun teknik özellikleri geçtiğimiz günlerde belli oldu. İşte, ülkemizde dün itibarıyla çıkış yapan Sony'nin yeni oyun konsolu PS4 Pro'nun tüm özellikeri:

PS4 Pro Teknik Özellikleri:

1699 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan ve birçok ülkeyle aynı anda ülkemizde de çıkış yapan PS4 Pro, 4K ve HDR video çıkış desteğiyle geldi. Oyunlarda sunulan 4K video desteğiyle daha yüksek çözünürlük, daha detaylı görüntüler ve daha yüksek kare hızları elde ediliyor. Bu sayede kullanıcılara çok daha iyi bir oyun deneyimi sunuluyor. Ayrıca PlayStation 4 Pro'da eski PS4'e göre iki kat daha güçlü bir grafik kartı bulunuyor.

PS4 Pro üzerinden yaptığımız oyun yayınlarını 4K kalitesinde izleyicilerimize sunabiliyoruz. Ayrıca Netflix uygulamasını konsolumuz üzerine yükleyerek, 4K desteği sunulmuş tüm dizileri rahatlıkla izleyebiliyoruz. PlayStation 4 Pro, HDR uyumu da sunuyor. Youtube'un HDR desteği sayesinde konsolumuz ile HDR destekli tüm Youtube videolarını da rahatlıkla izleyebiliyoruz.

PS4 Pro'nun teknik özelliklerine, Sony'nin hazırladığı bu video aracılığıyla göz atabilirsiniz.

Tomb Raider'ın PS4 Pro ve PC Grafikleri Karşılaştırıldı

YORUMLAR