PS4 ve Xbox One için COD: Infinite Warfare Demosu Yayınlanacak

PS4 ve Xbox One için COD: Infinite Warfare Demosu Yayınlanacak

Eğer PlayStation 4 veya Xbox One oyun konsollarından biri üzerinde oyun oynuyorsanız size güzel bir haberimiz var. Bu yılın en çok dikkat çeken FPS oyunu seçeneklerinden biri olan Call of Duty: Infinite Warfare için özel bir demo yayınlanacak. Call of Duty: Infinite Warfare demo sürümü sayesinde oyunu satın almayı düşünüyorsanız oyun hakkında bir fikir sahibi olabileceksiniz ve satın alıp almamaya karar verebileceksiniz. Activision'ın yaptığı açıklamaya göre bu demo kısıtlı bir süre içinde indirilip oynanabilecek. Call of Duty: Infinite Warfare demosu 15 Aralık tarihinde indirilmeye açılacak ve 20 Aralık tarihine kadar oynanabilecek.

Call of Duty: Infinite Warfare demosunda oyuncular oyunun hikaye modunun yanısıra multiplayer ve zombi modlarını da test edebilecekler. Call of Duty: Infinite Warfare'in demosunu indirmek için PlayStation 4'te PlayStation Store'a giderek "Call of Duty: Infinite Warfare Free Trial" yazıp aratma yapmanız ya da Call of Duty: Infinite Warfare sayfasında demolar kategorisi altından bu demoyu seçmeniz gerekecek. Xbox One'da ise oyunun sayfasında demoyu indirmenizi sağlayacak kısayollar yer alacak.

Call of Duty: Infinite Warfare'in multiplayer ve zombi modlarını oynayabilmek için PlayStation 4'te PlayStation Plus üyeliği gerekecek. Xbox One'da oyunun bütün modlarını oynayabilmek için Xbox Live Gold üyeliğine ihtiyaç duyacaksınız.

Call of Duty: Infinite Warfare demosunun her bölgede aktif olmayacağı notu da düşülüyor; fakat hangi bölgelerin demoya erişebileceği belirtilmiyor. Oyuncuların Call of Duty: Infinite Warfare demosu için 60 GB boyutunda bir indirme işlemi yapmaları gerekmekte.

Call of Duty: Infinite Warfare demosunda oyunculara multiplayer ve zombi modlarında belli bir seviye sınırı koyulacak. Oyunu satın aldığınızda bu gelişmeniz kaydedilmiş olacak ve oyuna kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Call of Duty: Infinite Warfare demosu Call of Duty: Modern Warfare Remastered'ı kapsamıyor. 

Call of Duty: Infinite Warfare için hazırlamış olduğumuz bu özel incelemeye göz atarak oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz:

Call Of Duty: Infinite Warfare İncelemesi

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Aralık 3. Hafta)

YORUMLAR